Rekonstrukcija |
Darba laiks Pirmdiena - Piektdiena 9:00 - 18:00
Kontakti +371 26897430
E-pasts info@murbet.lv

Rekonstrukcija

Risinājums mainot veco pārsegumu

RECTOR pārseguma sistēma piemērota arī gadījumos, kad ir jānomaina vecā koka grīda. Spriegbetona siju svars ir sākot no 16kg/m. Tās var montēt bez celtņa un specializētās celtnieku brigādes palīdzības. Ar mūsu sistēmu Jūs viegli un ātri izbūvēsiet jaunu monolītu pārsegumu!

Montāžas apraksts

Sienās izveidotajās “ligzdās” ar soli 59cm izvieto RECTOR spriegbetona sijas. Sijas atbalsta punktam sienā jabūt vismaz 7cm. Ja esošā siena ir sliktā stāvoklī, RECTOR sijas atbalsta uz koka montāžas balstiem un tad betonēšanas laikā izveido atbalstam papildus betona “spilvenu”, kā tas ir parādīt zīmējumā.

Pēc siju montāžas, zem tām liek stutes, kuras fiksēs pārseguma sistēmu. Tad montē RECTOLIGHT veidņus, pēc tam pārsegumu pārklāj ar armatūras sietu ø5mm ar aci 20x20cm un siju galus pastiprina ar ø10mm “L” un “U” veida armatūras stieņiem. Ja esošās sienas mūris ir sliktā stāvoklī, tad gar sienām, kur balstās RECTOR sijas, liek RECTOLIGHT pazemināto veidni. Tas ļauj izveidot vainaga karkasu no 2ø12mm vai 4ø12mm armatūras stieņiem, kurus pārsien ar soli 25cm, ø6mm biezām armatūras cilpām. Kad pārseguma armēšana ir pabeigta, tad veic betonēšanas darbus. Betona markai jābūt B25. Montāžas stutes ieteicams ņemt nost pēc 28 dienām.

Pateicoties lielajam RECTOR siju klāstam, rekonstrukcijas darbos iespējams izmantot arī speciālās spriegbetona sijas, kurām montāžas laikā nav nepieciešamas montāžas stutes. Tas atvieglo un pāatrina pārseguma montāžas darbus.

– nav nepieciešami papildus veidņi, jo ar RECTOLIGHT sistēmu var pārklāt visu pārseguma virsmu
– loksnes svars ir tikai 0,65kg/m2 bet gatavam pārsegumam svars no 187kg/m2
– sortimentā ir sijas ar papildus armatūras karkasu, tas ļauj betonēt pārsegumu bez stutēm un pārsegt laidumus līdz 4,90m
– vecās koka sijas var atstāt un jaunu pārsegumu izbūvēt virs tām