Projektēšana |
Darba laiks Pirmdiena - Piektdiena 9:00 - 18:00
Kontakti +371 26897430
E-pasts info@murbet.lv

Projektēšana

           Visi pārsegumu aprēķini tiek veikti saskaņā ar eiropas standartu EN 15037-1 un ražotāja rūpnīcas izstrādātu projektēšanas programmu Eurydice.

Eurydice ir RECTOR rūpnīcas dokumentu darba vides apstrādes programma WYSIWYG (What You See Is What You Get: Jūs saņemat to, ko Jūs redzat), ar kuru tiek veikti precīzi aprēķini un tik pat precīzus rasējumus Jūs saņemsiet izdrukātā formā.

Projekta izstrādes gaitu kontrolē rūpnīcas konstruktoru birojs. Tas spēj operatīvi un profesionāli veikt nepieciešamās korekcijas un pēc klienta pieprasījuma arī izsniegt detalizētu atskaiti par jebkuru rasējumā norādīto siju un pamatot tās izvēli.

Programmas interfeiss ir skaidrs un pārskatāms. Šī programma atvieglo darbu konstruktoriem, projektētājiem un arhitektiem. Programmas datu bāze satur visu RECTOR uzņēmuma produktu klāstu: sijas, veidņus RECTOLIGHT. Programma automātiski izvēlas laidumam piemērotākās sijas un veidņus. Nepieciešamības gadījumā ir iespējams arī manuāli mainīt rasējumu un uzlikt jebkāda veida RECTOR sijas, grīdas un griestu sistēmas.

Programmas funkcionalitāti palielina iespēja importēt DXF failus. Tas ievērojami paātrina darbu grafiskajā modulī un arī novērš iespējamās kļūdas.

Gatavo rasējumu var izdrukāt, saglabāt kā pdf. vai eksportēt DXF formātā un strādāt tālāk jau ar jebkuru CAD programmu.

Programmas Eurydice darba lauks

rasejums