RECTOLIGHT saliekams monolīts pārsegums
Darba laiks Pirmdiena - Piektdiena 9:00 - 18:00
Kontakti +371 26897430
E-pasts info@murbet.lv

RECTOLIGHT

Spriegbetona sijas + koka skaidu veidnis + armatūras siets + 4cm betons = UN TAS ARĪ VISS!

RECTOLIGHT

Spriegbetona sijas + koka skaidu veidnis + armatūras siets + 4cm betons = UN TAS ARĪ VISS!

RECTOLIGHT

Spriegbetona sijas + koka skaidu veidnis + armatūras siets + 4cm betons = UN TAS ARĪ VISS!

Kāpēc izmantot RECTOLIGHT

Mūsu sistēma ir pielāgota mūsdienu būvniecības prasībām. RECTOLIGHT ir viegli montēt. Jums vairs nav nepieciešama specializēta brigāde. Sekojiet līdzi izsniegtai instrukcijai un pārsegums gatavs! Jums nav jāuztraucas par aprēķiniem - to izdarīs mūsu konstruktori ar rūpnīcas programmu EURYDICE . Mēs Jums izsniegsim rasējumu ar mezgliem un griezumiem, materiālu specifikāciju, tāmi. Atvedīsim materiālus uz objektu. Izstāstīsim un parādīsim, kā ar RECTOLIGHT var ātri un viegli izbūvēt pārsegumu.

RECTOLIGHT

RECTOLIGHT pārseguma sistēma ir alternatīva koka, dzelzsbetona plātņu un monolītajiem pārsegumiem. Tā sastāv no spriegbetona sijām RS un koka skaidu paliekošā veidņa. Šo sistēmu var pielietot dzīvojamās un sabiedriskās ēkās, noliktavās, kā arī vecās ēkās, kur ir nepieciešama pārseguma rekonstrukcija.

Konstrukcija ir droša un atbilst ugunsdrošības prasībām REI 60 (Pētījuma atzinums ITB Nr 2819/11 / Z00 NP).

Mūsu sistēma samazina montāžas laiku un transporta izmaksas (ar vienu RECTOLIGHT veidņu paleti var nosegt 90m2 platību). RECTOR spriegbetona siju pieejamie garumi ir no 1,00 līdz 10,00m. Minimālais pārseguma augstums – 16cm. Siju solis – 59 vai 60cm. Minimālais betona biezums – 4cm.

Priekšrocības:

IZTURĪBA
Mūsu sistēma nodrošina augstu pārseguma izturību, jo nesošais elements ir B60 spriegbetona sija.

INDIVIDUĀLĀ PIEEJA
Sistēma nodrošina trīs dažādus pārseguma augstumus – 16, 20 vai 24cm. Jūsu objektam tiks piedāvātas piemērotākās sijas, kuru diapazons ir no 1,00 līdz 10,00m.

ĀTRA MONTĀŽA
Pārseguma izbūvei ir nepieciešami tikai 4 soļi: spriegbetona sijas + paliekošais veidnis + armatūras siets + 4cm betona = pārsegums gatavs!

NELIELI IZMĒRI
RECTOLIGHT sistēma samazina transportēšanas un uzglabāšanas izmaksas. Koka skaidu veidņi ir kompakti iepakoti paletēs (ar vienu paleti var nosegt līdz 90m2 lielu platību), bet siju augstums, atkarībā no veida, ir tikai 11 vai 13cm.

UGUNSIZTURĪBA
Saskaņā ar pētījumu ITB (ITB Studiju Nr 2819/11 / Z00 NP.) RECTOLIGHT pārseguma sistēma atbilst REI 60 ugunsdrošības prasībām.

OPERATĪVA PIEGĀDE
Jums nav mēnešiem jāgaida preci, jo pieprasītākā garumu sijas mūsu noliktavās vienmēr ir atlikumā. Nestandarta garuma sijas mēs spējam izgatavot ļoti operatīvi un maksimāli īsajos termiņos.